Wczytuję dane...
Kod producenta: 460009
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Tork
372,83 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Dozownik do mydła w pianie z sensorem Tork, stal nierdzewna [460009], to dozownik do mydła w pianie o wyjątkowym wyglądzie. Dozowniki z linii Image Design charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Wykonane są ze stali nierdzewnej z powłoką zapobiegającą pozostawianiu śladów palców i są doskonałe do łazienek w których ważny jest poziom zadowolenia gości i pozytywne wrażenie.

Dozownik do mydła w pianie z sensorem Intiution to łatwe i bezdotykowe dozowanie mydła. Dzięki temu zapewnia odpowiedni poziom higieny. Uzupełniany jest samozasysającymi się jednorazowymi wkładami mydła w pianie Tork. Zastosowanie wkładów minimalizuje ryzyko przenoszenia bakterii, ale też czyni dozownik łatwym w eksploatacji. Posiada on ponadto wbudowaną diodę LED, która informuje o potrzebie wymiany wykładu.  Sprawdzi się w toaletach o dużym natężeniu ruchu, oraz w toaletach gdzie ważny jest komfort gości. 

 

Zalety produktu:

  • Nowoczesny wygląd
  • Wykonany ze stali nierdzewnej

 

Zastosowanie:

Do uzupełniania mydłem w pianie Tork. Idealny do toalet o dużym natężeniu ruchu oraz toalet o podwyższonym standardzie: strefy VIP, luksusowe restauracje, hotele, sale konferencyjne. 

Hit cenowy