Wczytuję dane...
Kod producenta: G12179
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Diversey
475,41 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Alkoholowy, gotowy do użycia preparat dezynfekcyjny, przeznaczony dla przemysłu farmaceutyczno - kosmetycznego , spożywczego, napojowego i gastronomii. Działanie preparatu opiera się na synergizmie dwóch form alkoholu propylowego. Zdezynfekowane urządzenia i powierzchnie nie wymagają płukania. Preparat odparowuje, a zdezynfekowana powierzchnia długo zachowuje czystość mikrobiologiczną. Polecany w branżach, gdzie dezynfekcję należy przeprowadzić szybko. Skuteczność dezynfekcyjna preparatu została potwierdzona wynikami testów mikrobiologicznych, przeprowadzonych zgodnie z obowiązującymi w krajach UE normami. 

Preparat posiada świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.

 

Zalety produktu:

 

  • zdezynfekowane urządzenia i powierzchnie nie wymagają płukania
  • preparat odparowuje, a zdezynfekowana powierzchnia długo zachowuje czystość mikrobiologiczną
  • skuteczność dezynfekcyjna preparatu została potwierdzona wynikami testów mikrobiologicznych, przeprowadzonych zgodnie z obowiązującymi w krajach UE normami
  • preparat posiada świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny

 

Zastosowanie i dozowanie:
 

Przeznaczony dla przemysłu farmaceutyczno - kosmetycznego , spożywczego, napojowego i gastronomii. Polecany w branżach, gdzie dezynfekcję należy przeprowadzić szybko. 


Sposób użycia: Preparat stosować bez rozcieńczania, w przypadku większych powierzchni może być stosowany w rozcieńczeniu 1:1 (stężenie preparatu od koncentratu do 50%). Na umyte i suche (ewentualnie lekko wilgotne) powierzchnie nanieść poprzez natrysk Divodes FG w postaci stężonej (koncentrat) lub rozcieńczony z wodą w proporcji 1:1 (stężenie 50%) i pozostawić na dezynfekowanej powierzchni.
Pozostawić nierozcieńczony preparat na dezynfekowanej powierzchni na 5 minut.
W przypadku roztworu 50% zaleca się wydłużenie czasu dezynfekcji do 15 minut

Hit cenowy