Wczytuję dane...
Kod producenta: 3041660
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Ecolab
30,78 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Incidin Liquid Spray Ecolab to alkoholowy gotowy do użycia preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni.  Preparat przeznaczony jest do dozowania za pomocą spary-u. Doskonale sprawdzi się do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na działanie alkoholi w obszarach medycznych. Ma szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota. Nie zawiera aldehydów i ma przyjemny zapach. Środek szybko działa, doskonale pokrywa dezynfekowaną powierzchnię i szybko wysycha bez pozostawiania śladów. Sprawdzi się zarówno do dezynfekcji nawierzchni jak i szybkiej dezynfekcji narzędzi.

 

Zalety produktu:

  • doskonale sprawdzi się do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na działanie alkoholi w obszarach medycznych
  • szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota
  • nie zawiera aldehydów
  • ma przyjemny zapach
  • doskonale pokrywa dezynfekowaną powierzchnię i szybko wysycha bez pozostawiania śladów
  • szybkie działanie

 

Zastosowanie i dozowanie:

Szybko działający preparat sprawdzi się do dezynfekcji sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej, a także miejsc trudno dostępnych, szczelin w wyrobach medycznych i wszelkich małych powierzchni wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholi. Doskonały w gabinetach medycznych, szpitalach, klinikach, gabinetach stomatologicznych itp.

Hit cenowy