Wczytuję dane...
Kod producenta: 101103730
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Diversey
69,99 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

TASKI Tapi Spotex 2 jest preparatem do usuwania plam z wykładzin podłogowych i dywanów. Dzięki specjalnej kompozycji środków powierzchniowo czynnych preparat skutecznie usuwa plamy, zarówno pochodzenia organicznego, jak i na bazie wodnej np.: plamy z soku, kawy, herbaty, ketchupu, wina czy krwi.

 

Zalety produktu:

 

  • skutecznie usuwa plamy różnego pochodzenia
  • gotowy do użycia
  • zawiera „ONT” – technologię neutralizacji zapachów
  • bezpieczny dla wszystkich typów dywanów, wliczając wełniane

 

Zastosowanie i dozowanie:

 

TASKI Tapi Spotex 2 jest preparatem do usuwania plam z wykładzin podłogowych i dywanów.

Preparat gotowy do użycia, nie rozcieńczać.

Oczyścić wstępnie powierzchnię poprzez dokładne odkurzenie na sucho i usunięcie zabrudzeń poprzez delikatne ich zeskrobanie przy pomocy narzędzia, które nie uszkodzi powierzchni. Miejsce zaplamione spryskać preparatem. Odczekać 20-30 sekund. Rozpuszczone zanieczyszczenia tamponować ścierką lub papierem. Jeżeli jest taka konieczność czynność powtórzyć. Dla uzyskania lepszego efektu prania, spłukać czystą wodą aby zapobiegać ponownemu osadzaniu się brudu. Pozostawić do wyschnięcia. W celu usunięcia dużych zabrudzeń zaleca się zastosowanie metody płukania.

W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu preparatu na czyszczoną powierzchnię (np. przebarwienia), przed użyciem zaleca się wykonanie testu preparatu na niewielkim kawałku powierzchni, w mało widocznym miejscu.

 

 

Hit cenowy