Wczytuję dane...
Kod producenta: P8-1
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Biopur
8,25 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Skuteczny niskopienny, zasadowy środek do mycia podłóg. Służy do codziennego mycia podłóg z PCW, linoleum, płytek ceramicznych i szkliwionych, gresów, tworzyw sztucznych itp. oraz do codziennego mycia posadzek kamiennych z kamienia sztucznego i naturalnego, kauczuku, posadzek akrylowych i żywicznych itp. Środek nie powoduje zwiększenia śliskości umytej powierzchni.
Produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego, całkowicie biodegradowalny. pH: 10. Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów

 

Zalety produktu:

  • zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów
  • skuteczny
  • niskopienny
  • zasadowy
  • do codziennego mycia podłóg z PCW, linoleum, płytek ceramicznych i szkliwionych, gresów, tworzyw sztucznych itp. oraz do codziennego mycia posadzek kamiennych z kamienia sztucznego i naturalnego, kauczuku, posadzek akrylowych i żywicznych itp.
  • środek nie powoduje zwiększenia śliskości umytej powierzchni.
  • produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego

  

Zastosowanie i dozowanie:

Służy do codziennego mycia podłóg z PCW, linoleum, płytek ceramicznych i szkliwionych, gresów, tworzyw sztucznych itp. oraz do codziennego mycia posadzek kamiennych z kamienia sztucznego i naturalnego, kauczuku, posadzek akrylowych i żywicznych itp.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hit cenowy