Wczytuję dane...
Kod producenta: 3004630
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Ecolab
477,73 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Środek czyszczący do ekstremalnych zabrudzeń. Nadaje się do czyszczenia wysokociśnieniowego. Posiada szerokie spektrum działania. Muril jest bardzo skutecznym koncentratem środka czyszczącego. Usuwa szybko i gruntownie ekstremalne zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników i środków alkalicznych.
Nadaje się szczególnie do czyszczenia o charakterze przemysłowym, ponieważ posiada środki wzmacniające rozpuszczanie i emulgowanie zestarzałego brudu.
Z łatwością usuwa zabrudzenia tłuszczowo-olejowe, powłoki akrylowe, sadzę jak również brud w warsztatach, łaźniach, halach przemysłowych itp. Specjalne składniki wzmacniające proces rozpuszczania usuwają nawet stare wielowarstwowe powłoki brudu. Preparat nadaje się do czyszczenia elewacji oraz czyszczenia wysokociśnieniowego.

 

Zalety produktu:

 

  • usuwa szybko i gruntownie ekstremalne zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników i środków alkalicznych
  • nadaje się szczególnie do czyszczenia o charakterze przemysłowym, ponieważ posiada środki wzmacniające rozpuszczanie i emulgowanie zestarzałego brudu
  • z łatwością usuwa zabrudzenia tłuszczowo-olejowe, powłoki akrylowe, sadzę jak również brud w warsztatach, łaźniach, halach przemysłowych itp.
  • składniki wzmacniające proces rozpuszczania usuwają nawet stare wielowarstwowe powłoki brudu
  • preparat nadaje się do czyszczenia elewacji oraz czyszczenia wysokociśnieniowego
     

Zastosowanie i dozowanie:

Czyści szybko i gruntownie. Przeznaczony do wszystkich powierzchni odpornych na alkalia. Łatwo usuwa zestarzały brud, stare powłoki akrylanowe, tłuszcze i oleje.

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć kanistrem i przeprowadzić w przypadku pierwszego czyszczenia wstępną próbę na powierzchni. W zależności od stopnia zabrudzenia stosuje się roztwory użytkowe o
stężeniu od 1:1 do 1:10. Po czyszczeniu umytą powierzchnię dokładnie przepłukać wodą. Przy małych zabrudzeniach, przy stosowaniu automatów czyszczących lub urządzeń czyszczących wysokociśnieniowych wystarczą roztwory użytkowe o stężeniu 1%.

Chemia

  • Zastosowanie: 

    Uniwersalne

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hit cenowy