Wczytuję dane...
Kod producenta: 230.0501
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Kastell
3,44 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Pad Kastell to pad ręczny przeznaczony do zdzierania powierzchni w celu usunięcia zużytych i bardzo mocno zabrudzonych powierzchni podłogowych lub warstw uszczelniających. Pad ręczny doskonale nadaje się do stosowania w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie można użyć maszyny do podłóg. Do stosowania na mokro i z użyciem wodnych środków przeznaczonych do usuwania powłok ochronnych. Jest agresywny i dokładnie i szybko zdziera powierzchnie. Pad wykonany jest z włókien poliestrowych o otwartej i gęstej strukturze oraz mocnego kleju syntetycznego. Jest wytrzymały i odporny na wodę i środki czyszczące stosowane podczas standardowej  konserwacji podłóg. 

 

 

Zalety produktu:

 

  • do stosowania ręcznego
  • do usuwania zużytych i bardzo mocno zabrudzonych powierzchni podłogowych lub warstw uszczelniających
  • idealny do stosowania w trudno dostępnych miejscach
  • dokładnie i szybko zdziera powierzchnie
  • wytrzymały
  • odporny na wodę i środki czyszczące

 

Zastosowanie i dozowanie:

Przeznaczony do stosowania ręcznego. Pad służy do zdzierania powierzchni podłogowych, zdzierania starych i zużytych warstw ochronnych.

 

Sposób użycia: Podłoga przed przystąpieniem do zdzierania powinna być zamieciona lub odkurzona za pomocą mopa. Pad powinien być używany aż do usunięcia zabrudzeń lub usunięcia warstw ochronnych. Następnie należy wytrzeć środek zdzierający lub czyszczący za pomocą mopa i przemyć powierzchnię. Ponownie użytkować podłogę, lub nakładać warstwy dopiero po całkowitym wyschnięciu. 

Uwagi: Aby wydłużyć żywotność pada należy go myć i usuwać zabrudzenia wodą za pomocą węża z końcówką spray. Można wcześniej namoczyć pad w detergencie lub rozcieńczonym roztworze złuszczającym. 

 

Sprzęt i akcesoria do sprzątania

  • Wymiary: 

    110x250 mm

Polecamy

Hit cenowy