Wczytuję dane...
Kod producenta: 100854165
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Diversey
38,20 PLN
Możliwe zwroty
Wysyłka w 48h
Gwarancja jakości

Soft Care Sensisept jest łagodnym, a zarazem skutecznym preparatem do higienicznego mycia rąk. Przeznaczony do stosowania w obiektach służby zdrowia, gastronomii oraz przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Produkt posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze wobec grzybów drożdżopodobnych. Ten unikalny produkt łączy w sobie delikatność kosmetyków z wysoka efektywnością dezynfektanta. Preparat nie zawiera związków zapachowych (nie powoduje przenoszenia zapachów na żywność) ani barwników, co sprawia, iż jest on polecany dla zakładów przemysłu spożywczego i gastronomii oraz farmaceutyczno-kosmetycznego gdzie niezbędne jest częste mycie rak.

 

Zalety produktu:

 

  • zawiera chlorheksydynę, jako składnik dezynfekujący
  • posiada doskonałe właściwości myjące
  • chloroheksydyna zapewnia efekt przedłużonego działania, dłuższy czas aktywności, a także obniża ryzyko powtórnego zakażenia rąk
  • zawiera substancje nawilżające i odżywcze, które zapewniają skórze właściwą ochronę(zapobiegają podrażnieniom i wysuszaniu)
  • delikatny dla skóry rak, odpowiedni do częstego mycia rąk
  • nie zawiera związków zapachowych ani barwników - nie ma ryzyka skażenia żywności
  • formuła zgodna z najnowszymi wymogami BPR, które dotyczą preparatów do dezynfekcji rąk

 

Zastosowanie i dozowanie:
 

Przeznaczony do stosowania w obiektach służby zdrowia, gastronomii oraz przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Preparat nie zawiera związków zapachowych (nie powoduje przenoszenia zapachów na żywność) ani barwników, co sprawia, iż jest on polecany dla zakładów przemysłu spożywczego i gastronomii oraz farmaceutyczno-kosmetycznego gdzie niezbędne jest częste mycie rak.

 

Hit cenowy