Wczytuję dane...

Higiena osobista

69

Preparaty przeznaczone do mycia i pielęgnacji rąk oraz ciała pozwalają na higieniczne bądź nawet chirurgiczne oczyszczanie bez podrażniania skóry.

 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo emulsje myjące, mydła antybakteryjne, a także kremy do rąk i balsamy do ciała, umożliwiające regenerację naskórka narażonego na wysuszenia spowodowane częstą dezynfekcją. Szeroki wybór marek, preparatów i pojemności ułatwia dokonanie spersonalizowanego wyboru. Zapewniają one bardzo dobre efekty myjące i pielęgnujące, usuwając bakterie i drobnoustroje.

 

Na rynku mamy dziś bardzo duży asortyment produktów kosmetyczny i toaletowych. Wśród nich znajdujemy olbrzymi wybór mydeł w kostce, mydeł w płynie i piance, a także preparatów bakteriobójczych i dezynfekujących.

 

Wybór odpowiedniego środka do mycia rąk jest bardzo ważny i powinien być uzależniony od stopnia i czynników ryzyka, z jakimi mamy do czynienia. Przykładowo, w domu higiena rąk może być zachowana z użyciem klasycznego mydła w kostce lub w płynie. Dotyczy to również większości firm.

 

Jednak w przypadku szpitali, przychodni zdrowia czy lokali gastronomicznych, zwykłe mydło może okazać się niewystarczające. Właśnie tam polecane są płyny bakteriobójcze i dezynfekujące.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy