Wczytuję dane...
O sklepie

Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem środków ochrony indywidualnej, produktów utrzymania czystości i higieny.

Dostarczamy nasze produkty do wielu branż, a w każdym miesiącu naszymi klientami jest ponad 1500 podmiotów w Polsce i za granicą. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę i rekomendujemy naszym partnerom najlepsze rozwiązania dostępne do rynku. Współpracujemy z wiodącymi polskimi i globalnymi producentami artykułów higieny, środków czystości i artykułów BHP.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów. Należymy do Grupy Impel – lidera w branży usług dla biznesu, oferującej szeroki wachlarz rozwiązań outsourcingowych.

profesjonalna_czystosc
  • dostarczamy profesjonalne środki do utrzymania czystości i higieny

  • chronimy skutecznie przed koronawirusem oferując szereg produktów do ochrony ciała, dezynfekcji skóry i powierzchni

  • szyjemy na wymiar odzież ochronną i roboczą we własnym zakładzie szwalniczym

  • zapewniamy ochronę pracownikom branży przemysłowej wyposażającich w odpowiednie środki ochrony indywidualnej i dopasowaną odzież roboczą oraz ochronną. Dobieramy system jej wymiany do Twoich potrzeb

  • przejmujemy całość zagadnień związanych z zabezpieczeniem pracowników w środki ochrony indywidualnej w zakładach pracy, dzięki usłudze OUTSOURCING BHP

Hit cenowy