Wczytuję dane...

Rękawice, rękawiczki

36

Niektóre zawody oraz profesje są szczególnie groźne dla zdrowia, a nawet życia. Właśnie w takich miejscach pracodawca jest zobowiązany do podjęcia odpowiednich środków, żeby skutecznie chronić swoich pracowników.

  

W zależności od rodzaju wykonywanych prac, stosuje się różnego rodzaju elementy wyposażenia, których celem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych, a jednocześnie najczęściej wykorzystywanych, narzędzi są rękawice, które chronią przed oparzeniem czy skaleczeniem.

  

Najczęściej wykorzystuje się je w pracach fizycznych, ponieważ to właśnie w trakcie takich obowiązków skóra narażona jest na groźne wypadki. Właśnie dlatego należy podjąć odpowiednie kroki aby zapewnić sobie lub swoim pracownikom bezpieczeństwo i komfort pracy.

  

Oferowane przez nas rękawice posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i normy. Wyróżniają się jakością wykonania co pozwala zachować komfort użytkowania i zapewnić najlepszą ochronę dłoni. Posiadają zróżnicowane właściwości, zależne przede wszystkim od ich przeznaczenia.

  

W naszej ofercie można znaleźć  ogromną ilość modeli, rozmiarów i kolorów dzięki czemu z pewnością dobiorą Państwo produkt dostosowany do swoich potrzeb.

  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy